BŁYSZCZĄCE SUFITY NAPINANE (POŁYSK)

Błyszczące sufity napinane są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem sufitów. Wykorzystuje się je do dekoracji salonów, sypialni, pokoi dziecięcych i wszelkich innych pomieszczeń – także w łazienkach i kuchniach. Jeśli kiedyś połysk w domu był oznaką dobrobytu i luksusu, w dzisiejszych czasach, każdy średniostatyczny człowiek może udekorować swoje mieszkanie z pomocą tanich kolorowych sufitów napinanych. 

UNOSZĄCE SIĘ SUFITY NAPINANE (PARUJĄCE)

Unoszące się sufity napinane na naszym rynku pojawiły się stosunkowo niedawno. Tworzą niezwykły efekt szybującego w powietrzu sufitu. Na początku technologia unoszących się sufitów była wykorzystywana głównie do dekoracji lokali rozrywkowych, dziś stały się one hitem nowoczesnych wnętrz mieszkalnych. Konstrukcja unoszących się sufitów napinanych nieco różni się od innych rodzajów sufitów. Są wykorzystywane te same płótna, mocowane do aluminiowego profilu, ale nie pokrywające całej powierzchni – między ścianą i sufitem pozostaje podświetlana przestrzeń, co stwarza efekt szybującego sufitu.

SUFITY NAPINANE Z NADRUKIEM

W Polsce sufity napinane cieszą się coraz większą popularnością. Do zalet możemy zaliczyć przystępną cenę, możliwości pozwalające schować przewody i ukryć wszystkie wady zwykłego sufitu. Główną rolą naszych sufitów jest dekor pomieszczenia. Wiele naszych klientów decyduje się na proste, jednobarwne, matowe lub błyszczące sufity napinane, a pokrycie kolorowe lub z art - nadrukiem. Sufity z art-nadrukiem pozwalają stworzyć dokładnie takie wnętrze, o którym marzysz. Pomogą zmienić twój dom w wyjątkowym i niepowtarzalnym wzornictwie, sobiście wybrana ilustracja może być nadrukowana na powierzchnię płótna sufitu.

Sufit z LINIA ŚWIETLNA -

To EKSKLUZYWNA opcja do twojego sufitu napinanego!

DWUPOZIOMOWE SUFITY NAPINANE

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów dekoracji sufitów w domu. Sufity dwupoziomowe znacznie poszerzają możliwości tworzenia pięknych i ekskluzywnych wnętrz. Dwupoziomowe sufity napinane to funkcjonalna konstrukcja, która składa się ze specjalnego stelaża. Platforma jest stworzona z profilu aluminiowego, zgodnie z indywidualnym projektem zamówienia, który jest powlekany specjalną folią PCV (błyszczące sufity). Dwupoziomowość – to nie tylko kolejne rozwiązanue wykończenia sufitów, to możliwość radykalniej zmiany designu pomieszczenia, wykorzystując ogromną różnorodność form, kolorów i faktur i materiałów.

SATYNOWE SUFITY NAPINANE

Sufity satynowe pod wieloma względami przypominają także wizualnie - mają taką samą gładką jedwabną powierzchnię. Sufity satynowe przypominająwizualnie sufity z tkaniny. W rzeczywistości taki sufit nie jest produkowany z satyny. Do produkcji jest używany polichlorek winylu (bezbarwny plastik). Polichlorek winylu jest związkiem posiadającym właściwości nieodkładania się kurzu na powierzchni sufitu. Grubość płótna wynosi tylko kilka milimetrów. W wyniku otrzymujemy coś pomiędzy tkaniną a znaną nam powłoką. Satynowe sufity wyglądają drogo i szlachetnie, a przystępna cena czyni je jednymi z najbardziej atrakcyjnych i popularnych rodzajów sufitów.

Godziny pracy
Pon-Sob: 09.00 -18.00
NapinanaPolska sp. z o.o.
NIP: 1133002889